Home Kültür-Sanat 2016 Film Independent Spirit Ödülleri Kırmızı Halı
2016 Film Independent Spirit Ödülleri Kırmızı Halı

2016 Film Independent Spirit Ödülleri Kırmızı Halı

0
0

Film Independent Spirit Ödülleri (Bağımsız Ruh Ödülleri) güneşli bir havada ve akşamüstü saatlerinde yapılan ve bağımsız filmlerin ödüllendirildiği bir tören. Bu iki unsur sebebiyle de ödül töreninin kırmızı halısında ağır gece elbiseleri yerine daha pastel tonlarda ve daha bohem kıyafetler tercih ediliyor. Çiçek desenleri, danteller, pantolonlar ve maksi elbiseler Bağımsız Ruh Ödülleri’nin vazgeçilmezlerinden.

kırmızı-halı-1
Bugün de durum farklı değil. Örneğin Jessica Chastain saç rengi ile de çok uyunlu olan mavi renkte bir Elie Saab elbise giymiş. Walking Dead dizisinin güzel oyuncusu Lauren Cohan ise dökümlü bir pantolon ve kısa bir üstü tercih etmiş. Brie Larson ise Chanel’den askılarıyla fark yaratan iki parça bir kıyafet giymiş. Her zaman hem şık hem de farklı olmayı başaran Cate Blanchett de tavuskuşu ve çiçek işlemeleriyle süslü Gucci elbisesi ve açık bıraktığı saçlarıyla kırmızı halının dikkat çeken isimlerinden.

kırmızı-halı-2
Desenleri tercih eden isimlerden bazıları ise Jessica Biel, Nikki Reed ve de Katie Aselton. Kırmızı halıda yürüyen diğer bazı isimler ise Rooney Mara, Marisa Tomei, Rachel McAdams, Zoe Kazan ve Freida Pinto.

Bakalım ödül törenine başka kimler katılmış ve ne giymişler:

Powered by themekiller.com