Home Kültür-Sanat 2016 Oscar Ödülleri Kırmızı Halı Trendleri
2016 Oscar Ödülleri Kırmızı Halı Trendleri

2016 Oscar Ödülleri Kırmızı Halı Trendleri

0
0

88. Oscar Ödülleri’nin kırmızı halısında oldukça şık ve çarpıcı elbiseler olduğu gibi kötü seçimler de vardı. Genelde beyaz ve pastel tonların tercih edildiği kırmızı halıda bol bol da dekolte ve pırıltı tercih edilmişti.

Gecenin en şık isimleri su yeşili Armani elbisesinin içinde kendisi de su gibi görünen Cate Blanchett, ateş kırmızısı Dior elbisesiyle ortalığı yakan Charlize Theron, farklı ve bir o kadar da şık Givenchy’siyle Rooney Mara ve kırmızı halıda tulumla da şık olunabileceğini gösteren Lady Gaga idi. Brie Larson mavi Gucci’siyle, Margot Robbie altın Tom Ford elbisesiyle, Naomi Watts da parıltılı Armani elbisesiyle akılda kalmayı başaran isimlerdendi. Sarı Louis Vuiiton’ıyla Alicia Vikander ve siyah Chanel’iyle Julianne Moore da şık sıfatını hakedenlerdendi.

Olivia Wilde’ın bol dekolteli ve pileli elbisesi bazıları tarafından çok beğenilirken bazıları tarafından da fazla abartılı bulundu. Ne giyeceği merak edilen isimlerden olan Jennifer Lawrence da siyah renkteki dantel detaylı elbisesiyle sıradan bir görünümdeydi. Gecenin kötüleri arasında Kate Winslet, Heidi Klum, Jennifer Garner ve Reese Witherspoon da vardı.

Kırmızı halıda ayrıca Rachel McAdams, Saoirse Ronan, Olivia Munn, Isla Fisher, Emily Blunt, Kerry Washington, Sofia Vergara ve daha birçok isim yürüdü.

Şimdi renklerine ve trendlerine göre gecede hangi elbiselerin giyildiğine ve hangi tasarımcıya ait olduklarına bir göz atalım mı?

oscar-2016-parıltı

Margot Robbie (Tom Ford), Saoirse Ronan (Calvin Klein), Alicia Vİkander (Louis Vuitton), Naomi Watts (Armani), Rachel McAdams (August Getty)

oscar-2016-kırmızı

Amy Poehler (Andrew Gn), Charlize Theron (Dior), Olivia Munn (Stella McCartney), Chrissy Tiegen (Marchesa)

oscar-2016-beyaz

Priyanka Chopra (Zuhair Murad), Rooney Mara (Givenchy), Kerry Washington (Versace), Lady Gaga (Brandon Maxwell), Olivia Wilde (Valentino)

oscar-2016-gri

Kelly Ripa, Daisy Ridley (Chanel), Cate Blanchett (Armani), Sophie Turner (Galvan), Charlotte Rampling

oscar-2016-mavi-mor

Sofia Vergara (Marchesa), Tina Fey (Versace), Brie Larson (Gucci), Reese Witherpoon (Oscar de la Renta), Patricia Arquette (Marina Rinaldi)

oscar-2016-romantik

Jennifer Jason Leigh (Marchesa), Heidi Klum (Marchesa), Isla Fisher, Emily Blunt (Prada), Louise Roe

oscar-2016-siyah

Mindy Kaling (Elizabeth Kennedy), Julianne Moore (Chanel), Jennifer Lawrence, Kate Winslet (Ralph Lauren), Jennifer Garner (Versace)

Powered by themekiller.com