Home Teknoloji Atari, geri dönüyor: Ataribox
Atari, geri dönüyor: Ataribox

Atari, geri dönüyor: Ataribox

0
0

‘Bu bir kutu. Atari’den. Dört USB portu, bir HDMI portu, bir SD kart yuvası ve bir ağ kablosunu takacak bir yer var. Bu ne işe yarıyor? Bilmem!’ Oyun haber sitesi Kotaku, Atari’nin yeni oyuncağını böyle tanıttı

Sitenin haberine göre, Ataribox, Haziran ayında yaptığı duyuruyla “yeni bir Atari konsolu” olarak geri döndü. Eski Atari konsollarına benzeyen, parlak siyah plastik bir kabı bulunan kutu, ahşap önlü ve siyah camlı olmak üzere iki versiyonla karşımıza çıkıyor.
Firma, şimdilik bilinen çok az sayıda bilgiyi üyelerine yolladığı bir metinle duyurdu.

Ataribox firmasının elektronik posta listesine kayıtlı abonelerine gönderilen e-postada şu ifadeler yer alıyor:

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu zamanlar detayı görmeyi öneriyor. Ayrıca, klasik oyun içeriği sunarken biz de şu anki oyun içeriğini de de yayınlanacağımız anlamına geliyor.

Dolayısıyla, “klasik oyun içeriklerini” oynatabilen bir kutumuz var. Hiçbir kartuş bağlantı noktası olmadığından övgüyü hak ediyor!

Daha detaylı bilgi için meraklı olduğunuzu biliyoruz; özelleştirmeler, oyunlar, özellikler, fiyatlandırma, zamanlama vb. konularına odaklanıyoruz. Bunu doğru yapmak istiyoruz, bu nedenle Adaribox’u canlandırdığımız zamanları sizinle adım adım paylaşmayı seçtik.

Powered by themekiller.com