Home Medya Cem Küçük bu kez Ahmet Hakan’a sahip çıktı!
Cem Küçük bu kez Ahmet Hakan’a sahip çıktı!

Cem Küçük bu kez Ahmet Hakan’a sahip çıktı!

0
0

Star gazetesi yazarı Cem Küçük, sık sık köşesinden ve televizyon programlarından hedef aldığı Ahmet Hakan’a bu kez sahip çıktı.
HDP’nin Ahmet Hakan ile ilgili “çok çirkin bir açıklama” yaptığını belirten Cem Küçük, “Tüm HDP’lilere sesleniyorum…Bu zavallı kardeşime yaptığınız tehditlerinizi yanınıza bırakmam. (…) Sonuna kadar yanındayım Yozgatlı kuzu kardeşim…” diye yazdı.
İşte Cem Küçük’ün yazısının ilgili bölümü:
“Son dönemde medya dünyasında yaşanan birçok gelişme benden bilinir oldu. Çeşitli yayın organları bu şekilde bir sürü haber yapıyor. Bunların bir kısmı abartılı bir kısmı da doğru değil. Mesela HDP’liler ve solcu yazarlar Yozgat kuzusu diye bilinen yazarın kuzulaşmasını ve özellikle dünkü yazısını bana bağlayan yüzlerce twit atmışlar. PKK’ya yakın internet siteleri bunu haber yapmış.
Bu arada HDP bu yazarı tehdit eden çok çirkin bir açıklama yapmış. Her ne kadar geçmişte bana yüzlerce küfür yağdırmışsa da ben Yozgat kuzusunun da hakkını sonuna kadar savunmak mecburiyetindeyim. İnancım ve ahlakım bunu gerektirir. HDP’liler şunu bilmeli ki, zamanında Selahatin Demirtaş’a saz çaldırıp alenen PKK’ya oy isteyen de, şimdi bu sert yazıyla HDP’ye giydiren de Yozgat kuzusu namıyla bilinen yazar değil, Aydın Doğan’ın bizzat kendisidir. Yozgat kuzusu sadece Aydın Doğan’ın piyonudur ve tetikçisidir.
Tüm HDP’lilere sesleniyorum…Bu zavallı kardeşime yaptığınız tehditlerinizi yanınıza bırakmam. Her ne kadar Yozgat kuzusu için HDP bildirisinde, “Uğradığı saldırı sonrası dik durmak yerine korkmayı ve alçalmayı tercih edenlerin kaypak yolu” derken tüm Türk milleti sizi haklı bulsa da benim vicdanım PKK’ya bağlı parti tarafından hedef alınan zavallı bir kuzuyu bu zor gününde dımdızlak bırakmayı kabul etmiyor. Sonuna kadar yanındayım Yozgatlı kuzu kardeşim…”

Powered by themekiller.com