Home Medya Gülse Birsel: “2019’dan sonra 23 Nisan için seçeceğiniz bir günlük çocuk başkana dikkat edin”
Gülse Birsel: “2019’dan sonra 23 Nisan için seçeceğiniz bir günlük çocuk başkana dikkat edin”

Gülse Birsel: “2019’dan sonra 23 Nisan için seçeceğiniz bir günlük çocuk başkana dikkat edin”

0
1

Hürriyet Yazarı Gülse Birsel, ‘Türk Tipi Başkanlık’ diye anılan ‘Partili Güçlü Cumhurbaşkanlığı’nın yetkilerine değindi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleneksel hale gelen, çocukların devletin zirvesinin makam koltuklarına oturmasına dikkat çekerek, “2019’dan sonra başkan koltuğuna oturacak çocukları çok iyi seçmek lazım.” dedi.

Birsel’in yazısının bazı kısımları şöyle:

2019’dan sonra başkan koltuğuna oturacak çocukları çok iyi seçmek lazım. Hem sistem değişti, yetkileri çoğaldı, hem de şimdiki çocuklar feci uyanık. Öyle eskisi gibi çıkıp “Çocuklara daha çok park” filan diye gev gev yalandan basına poz vermezler, vallahi iki saatte ülkeyi tepetaklak ederler!

Potansiyel tehlikeyi anladıysanız, 2019’dan sonra 23 Nisan için seçeceğiniz bir günlük çocuk başkana dikkat edin. Bana benzemesin. Çok bilmiş, aklıevvel bir şey olmasın. Hatta mümkünse 6 yaşının altında olsun, yazı yazamasın, araya gönlüne göre kararname sıkıştıramasın. Daha da iyisi, mümkünse 7-8 aylık bir bebek oturtun oraya. Şimdikilerin 3 yaşından itibaren elinde tabletler, twitter, snapchat, çok açıkgözler, dikkat etmek lazım. Vallahi yanarız.

Yazının devamı için

  • Ahmet Erol

    Endişeye mahal yok,eskiden hırsızlar Minareyi çalarken bir kılıf hazırlıyordu günümüzde Denizciler gibi yedeğin yedeğini hazırlıyorlar yani en az üç çocuk pardon çocukta nerden çıktı üç kılıf diyecektim,sabah CB nin koltuğuna oturan Yiğit bulut pardon Yiğit Türk diyecektim Milli Eğitim Genel Müdürünün oğluymuş tam istenildiği gibi konuştu Maşallah,bay1000alinin ve bakanlarının koltuğuna oturanlarında CB.nin koltuğuna oturan Yiğit Türk’ten pek farkı yoktu,yani merak edilecek bir şey yok,maç kazanılmış üç puan kapılmıştır.ha bu arada çocuk sayısı da üçten beşe çıktı haberiniz ola.

Powered by themekiller.com