Home Galeri İşte Amerika’nın yeni ‘First Lady’si: Melania Trump
İşte Amerika’nın yeni ‘First Lady’si: Melania Trump

İşte Amerika’nın yeni ‘First Lady’si: Melania Trump

0
0

Donald Trump’un yeterli çoğunluğu elde ederek 45. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmayı garantilemesiyle birlikte eşi Melania Trump da yeni first lady oldu.

melania-trump1

Melania Trump, 26 Nisan 1970 yılında eski adıyla Yugoslavya olan Slovenya’da dünyaya geldi.

melania-trump2
Donald Trump’ın göçmen karşıtı politikasına karşı eşi Melania Trump da bir göçmen.
Slovenya’nın Sevnica kentinden gelen Trump’ın babası araba satıcısı, annesi ise terziydi.

melania-trump3
Melania ortadirek bir ailenin kızıydı.
Gençlik yıllarında bir süre modellik yapmış ve daha sonrasında mücevher ve saat tasarımcısı olarak mesleki hayatına devam etti.

melania-trump4
Ancak yeterince para kazanamayınca dünyaya açılmaya karar verdi.
Yeni first leydi 2001 yılında ABD’de kalıcı oturma hakkına sahip oldu.

melania-trump5
2006 yılında ise Amerika vatandaşı oldu.
Melania Trump’a Modern Sinderella lakabı takıldı.

melania-trump6
ABD’de model olarak hayatını sürdüren Melania’nın yolu bir gün arkadaşının zoruyla gittiği dönemin popüler mekânı Kit Kat Club’a düştü.
Burada Donald Trump’la ilk kez karşılaştı.
İkinci eşi Marla Maples’dan yeni ayrılan, dönemin en zengin, en güçlü ve en gözde ismi 52 yaşındaki Trump, Melania’ya ilk görüşte aşık oldu.

Real estate magnate and television personality Donald Trump and his wife Melania stand on the red carpet at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit celebrating the opening of the exhibition "Alexander McQueen: Savage Beauty" in New York May 2, 2011. REUTERS/Mike Segar (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT FASHION BUSINESS) - RTR2LX3T

Ancak Melania, Donald’ı reddetti.
Ancak Donald Trump çok ısrarlıydı. Melania, üç ay sonra kendini Trump’ın Manhattan’daki gökdeleninde 100 milyon dolar değerinde, altın varaklarla süslü çatı katında buldu.
Beş yıl süren flört döneminin ardından çift Trump’a ait olan Palm Beach’teki 58 oda ve 33 banyosu olan ‘Mar-O-Lago’ malikânesinde evlendi.

melania-trump8
Düğünde davetliler arasında Hillary ve Bill Clinton da vardı.
Altı yıllık evliliğin ardından çiftin tek çocuğu Barron dünyaya geldi. Ki o yıl Melania’nın Amerikan vatandaşlığına geçtiği yıl olarak da kayıtlara geçti.

melania-trump9
Modelliği nedeniyle hep göz önünde bir isim olmasına rağmen Melania, seçim kampanyası boyunca çok fazla görünmemeyi tercih etti.

melania-trump10

Melania Trump, 1999’da New York Times’a verdiği bir röportajda “First Lady olursam, geleneksel bir imaj seçerim. Jackie Kennedy ve Betty Ford tarzı destekleyen bir eş olurum.” demişti.

melania-trump11
İşte o gün geldi, çattı. Bakalım Melania Trump, Michelle Obama’nın ardından yeni ‘first leydi’ olarak nasıl bir imaj çizecek. Bunu zaman gösterecek.

melania-trump12

 

Powered by themekiller.com