Home Yaşam Kristen Stewart: Erkeklerle yeniden ilişki yaşayabilirim
Kristen Stewart: Erkeklerle yeniden ilişki yaşayabilirim

Kristen Stewart: Erkeklerle yeniden ilişki yaşayabilirim

0
0

Bir süredir İngiliz Victoria’s Secret mankeni Stella Maxwell ile birlikte olan ABD’li oyuncu Kristen Stewart, erkeklerle yeniden ilişki yaşayabileceğini söyledi. Stewart, “Bazı insanlar kızarmış peynirin tadına alıştığı için hayatlarının son gününe kadar bunu tercih ediyor. Ben her şeyi denemek istiyorum. Eğer ben daha önce kızarmış peyniri tatmış ve bundan hoşlanmışsam ‘Bu iyiydi! Sırada ne var?’ derim” açıklamasını yaptı.

ABD’li ünlü oyuncu Kristen Stewart, ABD’de yayınlanan Harper’s Bazaar dergisinin Eylül sayısına konuk oldu. Stewart, dergiye verdiği röportajda, özel hayatı hakkında ilk kez samimi açıklamalarda bulundu.

“İki cinsten de hoşlanabileceğim gerçeğini her zaman benimsedim”

“Birlikte olduğum her insanla derin bir aşk yaşadım. Rol yaptığımı mı düşündünüz? İki cinsten de hoşlanabileceğim gerçeğini her zaman benimsemiştim. Gerçekten, samimiyetimle, buna inandım ve hiçbir zaman kafası karışık ya da duygularıyla çelişen bir insan olduğumu düşünmedim. Sadece bu durumun eğlence malzemesi olmasını istemedim.”

“Erkeklerle yeniden ilişki yaşayabilirim”

Bununla birlikte, Stewart, yeniden bir erkek ile ilişki yaşaması ihtimaline ilişkin; “Evet, tabi ki… Fakat herkes gibi değilim. Bazı insanlar kızarmış peynirin tadına alıştığı için hayatlarının son gününe kadar bunu tercih ediyor. Ben her şeyi denemek istiyorum. Eğer ben daha önce kızarmış peyniri tatmış ve bundan hoşlanmışsam ‘Bu iyiydi! Sırada ne var?’ derim” açıklamasını yaptı.

Donald Trump’a karşı fikirleriyle tanınan Stewart, ABD Başkanı’nın kadın ve LGBTİ politikalarıyla ilgili düşüncelerini ise şu şekilde dile getirdi:

“Şu anda yaşananların açıkça korkunç olduğu görülüyor, ama aynı zamanda güçlü büyük bir kadın topluluğunun parçası olmak iyi hissettiriyor. Daha önce kadın olduğum için hiç bu kadar sert bir tavır takınmamıştım. Fakat, yaşanılan kışkırtılma durumu toplumdaki bireyleri bir araya getiriyor.”

Stewart geçen ay model Stella Maxwell ile yaşadığı aşk ilişkisini doğrulamış ve ikili tatil dönüşünde birlikte görüntülenmişti.

Powered by themekiller.com