Home Haber Metiner’den Arınç’ cevap: Beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de
Metiner’den Arınç’ cevap: Beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de

Metiner’den Arınç’ cevap: Beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de

0
0

AK Parti milletvekili Mehmet Metiner, kendisi hakkında “Adıyaman’dan geldiler, bize yalvardılar ‘Bunu bizden alın’ diye” cümlesini kuran eski vekil Bülent Arınç’a twitter’dan cevap verdi: “Beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de.”

Arınç, Metiner hakkında şunları söylemişti: “Adıyaman’da son sıradan seçilmişti. Adıyaman’dan geldiler bize yalvardılar ‘Bunu bizden alın, fitne çıkarıyor’ dediler. Onu oradan alıp İstanbul’da orta sıralara verdiler. Ben kendisinin AK Parti’ye bir şey kattığını düşünmüyorum. Kendisi daha önce de başka siyasi partilerde yer almıştı.”

Metiner ise, Arınç’ın iddialarına Twitter’dan cevap verdi. Metiner, Arınç’ın Türkiye’nin bütün illerinden ‘kripto FETÖ’cü olduğu için şikayet edildiğini öne sürdü: “Seni de 81 ilden ‘Kripto FETÖ’cüdür, fitnecilik yapıyor’ diye şikayet ediyorlardı. Nasıl biri olduğun görüldü. Haklıymışlar. Adıyaman’da son sıradan değil, ikinci sıradan, Reis’in kontenjanından seçildim. Senin gibilerin beni sevmemesinden de ancak mutluluk duyarım. Madem beni Adıyaman’dan aldıracak gücün vardı da niye liste dışı bırakamadın beni? Bak İstanbul’da en iyi sıradayım. Ya sen? Senin de, o dönem senin gibi iktidar katında bulunanların da beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de.”

Powered by themekiller.com