Home Haber Sedat Peker, yine ‘en hayırsever işadamı’ seçildi
Sedat Peker, yine ‘en hayırsever işadamı’ seçildi

Sedat Peker, yine ‘en hayırsever işadamı’ seçildi

0
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan için yaptığı propagandayla adından söz ettiren organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yine ‘en hayırsever işadamı’ seçildi.
“Oluk oluk kan akacak” diyerek akademisyenleri tehdit etmesiyle gündeme gelen ve devamında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen AKP’nin yeraltından gözdesi Sedat Peker’e, geçen haftalarda da Milliyet gazetesiyle 2K Media’nın ortak düzenlediği ‘Şehrin En İyileri Ödül Töreni’nde, Kansersiz Yaşam Derneği’ne 300 bin lira bağışta bulunduğu için ‘En Hayırsever İş Adamı’ ödülü verilmişti. Peker, şimdi de ‘En Quality Hayırsever İş Adamı’ ödülü aldı.

neoldu.com’un haberine göre Quality dergisinin her yıl Türkiye’nin ‘en’lerini seçtiği törende ödüller sahiplerini buldu.

Oyuncu Vatan Şaşmaz’ın sunuculuk yaptığı törende Peker’e de ‘En Quality Hayırsever İş Adamı’ ödülü verildi.

Ödülü almadan konuşma yapan Peker, şunları söyledi:

“Bir hafta önce bir basın grubunun eki tarafından yine bu ödüle layık görülmüştüm. Daha sonrasında sosyal medyada sesleri çok çıkan ama toplumda bir karşılığı olmayan insanlar tarafından biraz eleştirilmiştim. Tabii ki daha sonra destek veren insanların fazlalığı karşısında sesleri çok çıkmamıştı.”

Powered by themekiller.com